Letně doma II.

Ve středu jsme hřištím a loukám v Chucheláku moc nedali, protože opičáky hnala vidina blbostí s bratranci neuprosným tempem ku Slivenci.
 Obrázek

U babičky Jeňa zmizel do půdní trucovny nejstaršího, neb ten je nadšeným vlakomodelářem a má tam už docela slušnou soupravu panelů zapojených a tudíž pro vláčky plně sjízdných. Vítek provedl inventuru králíků a slepic, vzhledem k tomu, že žádnýho králíka neranila mrtvice, tak asi dobrý. Kamča zmizela s druhým bratrancem do holubníku (Míra už má taky svoje závodní pošťáky, tak kapka chlubení před sestřenicí byla nezbytná, obzvlášť, když to odpoledne holubi v přepravkách vyráželi do místní klubovny a pak náklaďákem s holubama ostatních holubářů ze vsi kamsi na jinej konec republiky na čtvrteční trénink na závody) a potom skákat a prát se dědečkovi na seník. Iveta postupně obíhala všechny a halekala jako strýc Pepin (Postřižiny).
Nakonec v rámci zachování duševního zdraví dědečka, králíků a dalších zúčastněných jsem celou šestku odvelela na místní hřiště.

Babiččini krajní vnuci, první a benjamínek
Obrázek

Iťule v nebi
Obrázek

Na lanovce
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Štěňátko pidištěňátko, co se rádo přetahovalo o ponožky a když došly ponožky, nepohrdlo ani bosým palcem.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek

Večer se západem slunce v zádech jsem si vyzkoušela, jak bude vypadat karavana, až kolu doroste Vítek, když nás nejstarší doprovázel k podchodu/podjezdu za Slivencem.dsc00532

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.