Sportíkovský podzimní Clean Up 2012

padl na tuto sobotu. Organizace skvělá do všech detailů, včetně vesmírné objednávky na počasí, jehož kvalita byla v porovnání s včerejším přímo do očí bijící.
Sbírání začínalo v „ekl-lesíku“ u tramvajové zastávky, kde jsem pro jistotu nechala batole pevně uvázané na zádech a s rukama uvězněnýma pod mikinou pro nosnice, neb bych mu asi nedokázala vysvětlit, že nález střepů, případně stříkaček má hlásit osobám pověřeným, dospělým a na jejich sběr vybaveným a sám se jich jakožto osoba mladší 18-ti let dotýkat nesmí.
V Prokopáku už to bylo veselejší, takže došlo k vypuštění divé zvěře, která v gumových rukavicích skoro větších než její hlava nadšeně aportovala vršky od piva a vajgly.dsc00344

Nakonec došlo na chvilkovou únavudsc00343

                                            a asi pěti vteřinový odpočinekdsc00342

                                   než relaxující zaostřil na čtyři „vrabčáky“ na římse.dsc00346 dsc00348

                                             Tam musím být taky!dsc00351

                                      Vyžaduje to pohon na všechny čtyři, ale já to dám!!!dsc00353 dsc00354 dsc00356 dsc00361

                                                       Testosteronovádsc00363

                                 Po návratu přes Holyň byla akce zakončená příjemným společným obědem U Vondráčků, neb bylo hladovo a družně. Po té to volně přešlo v oddílovou dílnu v místním MC, za účelem stvoření draků na zítřejší drakiádu. Oběda i drakotvoření jsme byli nuceni se vzdát z rodinně pracovních důvodů, abychom zítra stihli alespoň tu drakiádu, tak doufám, že za rok nám to vyjde líp a krom našich dobře se družících dětí si v poklidném odpoledni vychutnáme lidskou sounáležitost i my dva dospělí.
Je milé, jak se to míchá, většinu rodičů Kamčiných mladších spoluoddílových členů (tedy tak malých, že jsou ještě ochotni na takovou akci dovolit přístup i vlastním rodičům) znám ze školy a ty co nezmám ze školy, znám pro změnu ze školky, neb tam byli a jsou spolužáky naši mladší sourozenci, jejich mladší sourozenci i děti některých vedoucích. :-)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.